TEXASSKÉ CHILI

TEXASSKÉ CHILI

Chilli je vlastně přesně to, po čem neustále toužím, když přežití začíná být chladnější. Je to tak uklidňující, stejně jako zubní výplň! V některých případech dávám přednost tomu, abych zaměnil základní načervenalé fazolové chilli za chutné texaské chilli! Určitě tam není vidět fazole – toto “jídlo načervenalé” je vlastně všechno o mase!

Moje rukojeť Texas chili je ve skutečnosti usnadněna spolu s mou chutnou směsí chilli koření a také konzervovanými chipotle papričkami! Na přípravu je tedy jednoduchý, chuťově však netrpí! Je to neuvěřitelně lahodné a zároveň potěšující jídlo, které si jistě zamiluje celá domácnost. Pokud nabízíte nadšence do masa, je pravděpodobné, že si toto masité chilli zamilují především oni!

Vydělání tohoto chilli zabere jednoduše přes jednu hodinu, ale můžete si ho snadno rychle vytvořit a nechat ho vařit, pokud si to budete přát!

 

TEXASSKÉ CHILI

❤️PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Ideální chilli jídlo pro přežití! Texaské chilli vás jistě zútulní zevnitř! Je ideální ke konzumaci kdykoli během tmavého i chladného zimního období!
Tradiční! Chápu pár jedinců, kteří nemají rádi chilli! Toto chilli je tedy skutečně nabité chutí a stejně tak je ideální pro každého, kdo nemá jako fazole!
Fantastické pro polevy! Mým preferovaným aspektem chilli jsou ve skutečnosti polevy! Tuny tohoto jídla spolu s vámi preferovanými!

🥘 Potřebné materiály

1 PL olivového oleje – Můžete také snadno použít jeden olej navíc spolu s vyšším kouřovým faktorem, jako je avokádový olej!
½ hrnku nažloutlá cibule – požadavky na cibuli, aby byla pro tento pokrm nakrájena na kostičky. Já mám rád bíle zbarvenou cibuli pro její vlastní sladkou chuť, ale klidně můžete použít i bíle zbarvenou cibuli.
1 ČL česneku – Nasekejte si vlastní nebo dokonce použijte rozdrcený mletý česnek. To odpovídá přibližně 2 malým hřebíčkům nebo dokonce jednomu velkému hřebíčku.
1 extra libra mletého hovězího masa – rozhodl jsem se pro toto jídlo použít 80/20 mletého sklíčidla! Je převážně libové, přesto se vaří křehce a vlhké.
½ ČL košer sodíku – nebo dokonce směna podle preferencí! Kosher sodík je vlastně moje volba, protože vločky sodíku rovnoměrně upravují maso.
2 polévkové lžíce chilli koření – Můžete snadno použít můj jednoduchý kořenící pokrm plný chutí nebo dokonce použít svou preferovanou směs.
½ polévkové lžíce Illumination Brownish Sugar – Hnědý cukr je ve skutečnosti fantastický přímo pod ním, protože pomáhá vyvážit chuť chilli a také kyselinu rajčat. Ujistěte se, že načtete nahnědlý cukr, když to určíte!
15,5 uncí nakrájená rajčata – to je vlastně jedna 15 uncová plechovka. Ujistěte se, že to rozhodně není směrem k odtokové trubce! Chcete, aby tekutina pomohla připravit hovězí maso.
3 unce Tomato Mix – Rajčatová směs pomáhá zvětšit chilli a obsahuje mnohem hlubší chuť! Pro snadné skladování používám raději uzavíratelné tuby rajčatové směsi!
3 unce Chipotle Peppers – pro toto jídlo použijte nádobu chipotle paprik v adobo omáčce! (Zobrazit návrhy a poznámky k jídlu)
2 hrnky Beef Brew – Pomáhá při přípravě chilli! Použijte boxovaný hovězí vývar nebo dokonce hovězí bujón v kombinaci s teplou vodou, pokud nemáte ve skutečnosti vlastní.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Toto jednoduše vydělané texaské chilli lze snadno rychle vytvořit v hrnci nebo dokonce holandském sporáku na dosahu, ale podívejte se na moje návrhy a podrobnosti o pokrmech, kde najdete pokyny k vytvoření tohoto jídla ve vašem pomalém sporáku!

1.Smažte cibuli a česnek

Začněte s chilli přenášením velkého zásobního hrnce nebo dokonce holandského sporáku na středně vysokou teplotu spolu s 1 lžící olivového oleje. Když se olej skutečně začne třpytit spolu s teplým, stejně jako začněte kouřit cigarety, přidejte ½ hrnku nažloutlé cibule. Cibuli orestujte, dokud není průhledná, aromatická a měkká – asi 4 až 5 minut. Poté přidejte 1 lžičku mletého česneku a nechte restovat dalších 30 sekund na min.

2. Brownish & period na mleté ​​hovězí maso

K restované cibuli a česneku přidejte 1 libru mletého hovězího masa navíc. Poté, co se hovězí maso vaří, vydechněte, dokud už nebudete mít žádné známky fuchsie. Když je mleté ​​hovězí maso skutečně připraveno, přidejte ½ lžičky kosher sodíku, 2 polévkové lžíce chilli koření a také ½ polévkové lžíce hnědého cukru, poté promíchejte, aby se účinně promíchalo.

PŘIDEJTE RAJAČATA, PAPRIKA A SIMER

1.Zahrňte zbytek složek

Dále přidejte zbývající složky: 15,5 uncí nakrájených rajčat spolu s extraktem, 3 unce rajčatové směsi a také 3 unce nakrájených chipotle papriček v adobo omáčce. Míchejte směrem k integraci, stejně jako když jsou efektivně kombinovány, dejte do 2 hrnků hovězího nálevu a poskytněte pohyb páry. 15 minut při přípravě jídla, až do zvětšení podle vašeho výběru. Po provedení odstraňte pocházející z teplého a okamžitě proveďte chilli.

Vydatné, pálivé texaské chilli je vlastně taková útulná a zároveň uklidňující večeře! Rád to předvádím ozdobené spolu se všemi preferovanými chilli polevy, stejně jako okrajem útulné jasmínové rýže, stejně jako mým vlhkým a chutným kukuřičným chlebem jalapeño.

 

Author: Vincent Smith