NEKTARINOVÝ ŠVEC

RECEPT NA NEKTARINKY ŠVEC

Moje fascinace spolu s ševci začala v mých zaostalých teenagerech a ve skutečnosti se přenesla do jejich dospělosti, stejně jako v současnosti patří mezi oblíbené lahůdky mého manžela. Začalo to spolu s mámou přítele z mládí, která vytvořila broskvové ševce, kdykoli jsem víc než, ale neustále jsem si věřil, že to bude mnohem lepší, ve skutečnosti to bude spolu s čistým ovocem?! A také mám rád nektarinky větší než broskve – proto je tento nektarinkový švec vlastně pravidelně nabízen!

Nektarinky stejně jako broskve jsou však v pokrmech skutečně extrémně kompatibilní. Proto, pokud si vyberete broskve, pokračujte a vyměňte je všechny přesně podle toho, co máte rádi nebo dokonce nosíte dlaň.

 

NEKTARINOVÝ ŠVEC

Komponenty

¼ hrnku másla (nebo dokonce 4 polévkové lžíce)
1 hrnek univerzální mouky
2 lžičky prášku na vaření
¾ hrnku cukru (a také volitelně 2 polévkové lžíce/30 g cukru pro redukci ovoce)
¾ hrnku mléka
1 lžička vanilkové esence (také preferuji vanilkovou směs nebo i fazole)
2 hrnky nektarinek (nakrájené na plátky – asi 4 nástrojové nektarinky)
pomerančová kůra (pocházející z 1 pomeranče, volitelně)

 

JAK VYRÁBIT NEKTARINKOVÝ ŠVEC

Na začátku na tomto pokrmu předehřejte sporák na 325ºF (162ºC). Umístění ¼ hrnku, nebo dokonce 4 polévkové lžíce, másla na vaší koláčové pánvi nebo dokonce 9 x 9 vaření jídla nebo dokonce 9 v jarní pánvi, stejně jako umožnit rozmrazení másla na sporáku po celou dobu předehřívání.

Připravte si nektarinky nakrájením i zakrytím spolu s dalšími 2 lžícemi cukru a volitelnou pomerančovou kůrou. Dílky by se daly zmenšit přímo na menší kousky, pokud je všechny vyberete tímto způsobem.

Do velké mixovací nádoby integrujte zcela vysušené komponenty skládající se z jednoho hrnku univerzální mouky, 2 lžiček prášku na vaření a také ¾ hrnku cukru. Jednoduše je musíte všechny integrovat dostatečně, aby prášek na vaření a cukr byly skutečně rovnoměrně rozptýleny v mouce před přidáním tekutin.

Přidejte ¾ hrnku mléka a lžičku vanilkové esence k integrovaným zcela suchým složkám a rozmixujte, dokud nezískáte skutečně měkké těsto.

Když je váš sporák skutečně předehřátý a vaše máslo se skutečně rozmrazilo na vaší koláčové pánvi nebo dokonce vaření jídla, použijte hřeben na chleba k vrstvě okrajů vašeho jídla spolu s rozmraženým máslem. Vložte těsto přímo do jídla spolu s rozmraženým máslem, poté přidejte kromě těsta nakrájené nektarinky. Nemíchejte.

Umístěte svého ševce na sporák a vařte při teplotě 162 ºC po dobu jedné hodiny nebo dokonce až do zlatohnědé barvy a čepel se zdá být čistá, když ji umístíte přímo do zařízení ševce.

Odstraňte příchod ze sporáku a také umístění do kabelové chladicí police směrem k úžasné před nabídkou. Udělejte společně s gelato nebo dokonce šlehačkou ideální letní pochoutku! Potěšte se!

 

MĚLI BYSTE LOUPAT NEKTARINKY?

To je ve skutečnosti úplně stejně jako vy, na základě vašich individuálních voleb. Vlastně jsem nikdy nesloupal nektarinku, protože mám rád všechny vrstvy kůže a všechny! Nicméně chápu, že někteří jedinci nemají takovou strukturu kožní vrstvy. To znamená, že v pečených výrobcích, jako je tento ševec, je vrstva pokožky skutečně neuvěřitelně jemná a ve skutečnosti není nutné žádné odlupování.

 

SKLADOVÁNÍ A MRAZENÍ NEKTARINSKÉHO ševce

Udržujte jakýkoli typ nektarinkového švec spolu s plastovým přilnavým krytem, ​​pokud zůstane při vaření. Zakryté zbytky umístěte do lednice, kde zdržujícímu ševci jistě 2-3x prospěje.

Pokud jste svého ševce skutečně upekli a máte v úmyslu jej vychladit, zakryjte jej pevně pevným lehkým hliníkovým ledem a fólií. Švec je skutečně nejlépe využit během prvních 3-4 měsíců chladu, ale při správném zledovatění může snadno trvat až 8 měsíců.

You may also like